Články

 

Obrázky skvěle doplní obsah článku a vzbudí ve čtenářích zájem ho otevřít. První obrázek se zároveň zobrazí i v náhledu. Zajímavý úvodní obrázek vám tak pomůže zvýšit atraktivitu vašeho článku.

Úvodní odstavec čtenářům sděluje hlavní téma článku. Pokud jej zobrazíte i v přehledu všech článků, pomůžete čtenářům s rozhodováním, který příspěvek je pro ně zajímavý. Nezapomeňte úvodní odstavec odlišit od zbytku textu. V následujících řádcích najdete další tipy, jak články upravovat.

Jednoduché a krátké články vám pomohou udržovat čtenáře v obraze. Zajímavý úvodní odstavec a stručný, informativní obsah zaručí, že se k vám budou rádi vracet pro další novinky.

Proč v seberozvoj zákonitě narážíme na své hranice? S jakými překážkami se můžete setkat a k čemu nám může znalost vlastních limitů v seberozvoji pomoci?

O přijímačkách na psychologii se proslýchá mnoho, něco z toho je pravda ale více věcí, které od uchazečů o studium tohoto oboru je pravda trochu přitažená za uši nebo opravdu mýtus. Šest takových si zde představíme, o jaké mýty se jedná?