Celodenní kurz Jak tu být pro druhé

Skupinový kurz

Max. 6 účastníků

Online formou

14.3.2021

10:00 - 17:00

  • Skupina Vám pomůže zůstat motivovaní a na přípravu nebudete sami. Takto malá skupina nám stále umožňuje zachovat individuální přístup.
  • I přestože teď musíme dělat kurzy online využíváme interaktivní nástroje a častější pauzy, aby byla pro vás byla setkání příjemná.
  • Během tří měsíců intenzivní přípravy si osvojíte všechny potřebné základy psychologie.

Co je náplní kurzu?

Přípravné kurzy u nás znamenají komplexní přípravu na náročné přijímací zkoušky. Nejprve Vám předáme naše zkušenosti s podobou přijímacích zkoušek a poté se společně se zaměříme nejen na znalosti z psychologie, ale i dovednosti potřebné k úspěšnému složení přijímacího řízení. V průběhu kurzu píšeme testy, abyste si osvojili co nejvíce vědomostí a hned měli zpětnou vazbu. Kurz zakončíme přijímacími zkouškami nanečisto včetně simulace ústního pohovoru a získáním certifikátu.

Náplň přípravných kurzů: přijímací zkouška a příprava, psychologie jako věda, dějiny psychologie, přístupy v psychologii, obecná psychologie, psychologie osobnosti, sociální psychologie, vývojová psychologie, psychopatologie, aplikovaná psychologie, metodologie, přijímací zkoušky nanečisto


Proč absolvovat tento kurz?

Svěží přístup

Jsme tým mladých lektorů, kteří jsou většinou ještě sami studenti psychologie. Předáme vám nejen znalosti ale i konkrétní tipy k přijetí na psychologii a studiu.

Individuální přístup

Nejenže nabízíme plně individuální kurzy, ale i v rámci skupinových kurzů chceme slyšet, jaké jsou vaše cíle a poznat vaše silné stránky. Jsme také jediní, kdo samostatně nabízí přijímací zkoušky nanečisto.

Úspěšnost našich studentů

Procento přijatých uchazečů na obor psychologie se pohybuje okolo 6%. Naši studenti mají úspěšnost 60% a jsou tedy desetinásobně úspěšnější, než průměrný uchazeč.


Kapacita: 0/6 obsazeno


Cena 799 Kč

Přihlašte se do kurzu zde

Psychologie pro Vás - Nikola Kročková

kurzy@psychologieprovas.net

+ 420 723 887 745