.


                                             .

Co Vám chci nabídnout?

Úvodní setkání
Před začátkem spolupráce si objasníme vzájemná očekávání. Vy se rozhodnete, jestli je koučování se mnou pro Vás to pravé.

 • S čím přicházíte?
 • Co Vám jako koučka nabízím?
 • Kontrakt - dohoda o spolupráci

                              ZDARMA

Somatické koučování
Koučování je spolupráce, při které budeme pracovat na tom, aby se změny, kterých chcete dosáhnout, uskutečnily. Koučuji i v angličtině.

 • Co je Vaším cílem a jak ho dosáhnout?
 • Dlouhodobá spolupráce
Běžná cena / se slevou
1300 / 700 Kč za 50min

6000 / 3000 Kč za 5x50 min

Koučování venku
Chcete zjistit, jaké podněty a změny vnese do koučování, když vyrazíme ven? Koučování nepatří jen do kanceláře a konzultační místnosti.

 • Ven se vydáme, pokud je to smysluplné
 • Podnětné prostředí přírody
 • Žádná procházka ale koučování!

Cena je stejná + případné cestovné

Spolupráce s organizacemi a firmami je vždy předmětem individuální domluvy. 

Jak jako (somatický) kouč pracuji?

Cílem spolupráce mezi koučem a klientem (Vámi) je dosahovat změny, kvůli které přicházíte, ať už se jedná o váš výkon nebo komplexní změnu ve vašem životě. Díky svému řádnému vzdělání (Výcvik v Somatickém koučování uznávaný International Coach Federation) v kombinaci s psychologickým vzděláním Vás mohu podpořit ve vaší individuální cestě za stanoveným cílem, prohlubovat vaší sebereflexi a motivovat vás k co nejefektivnějšímu využití vašeho potenciálu. Jako somatický kouč však věřím, že motivace není "jen v hlavě", ale i v našem prožívání a těle a s nimi taky pracuji. Dosažené změny jsou tak trvalejší a  lépe integrovány do fungování jedince jako celku. Koučování je vědecky ověřená efektivní metoda, která zvyšuje celkovou životní spokojenost, a posiluje schopnost seberegulace v oblasti dosahování cílů a rozvoje.S čím Vám mohu pomoci?

Můžete se na mě obrátit, ať už se Vaše téma týká pracovního nebo osobního života. Nejčastěji s klienty řeším témata seberozvoje, osobnostních změn, hodnot, pocitů naplnění v životě, spokojenosti v práci a kariéře, zvládání stresu, stanovení priorit, produktivity, učení se novým dovednostem, životního stylu, trávení volného času, kvalitních mezilidských vztahů a další... 

 • Jste nespokojení a chcete změnu?
 • Je toho na Vás moc a chcete se v životě zorientovat?
 • Chcete zjistit, co skutečně chcete?
 • Možná jste zaseknutí na místě a nevíte kam směřovat dál..
 • Nebo to víte moc dobře a nedaří se Vám tam dostat?
 • Stojíte před důležitým rozhodnutím a potřebujete rozhodnout dilema..
 • Začínáte s něčím novým a chcete se rychle posunout vpřed!
 • Jste v něčem opravdu dobří a chcete být ještě lepší!

Co u jiných koučů zpravidla nenajdete?

Jsem náročná na výběr cíle, kterého chce klient dosáhnout. Cíle jsou často určovány zevnějšku nebo nemají pro jedince skutečnou hodnotu. Klient tak nachází opravu "svůj" cíl.

Věřím, že nejlepších výsledků dosáhnete při zapojení myšlení, emocí i tělesného prožívání. Dovedu pracovat i s emocemi, kterých se jiný kouč snadno zalekne a využívám kreativní způsoby, jak téma uchopit.

Zakládám si na řádném vzdělání a zkušenostech, koučem se v dnešní době nazývá bohužel mnoho lidí. Kromě certifikovaného výcviku v koučování mám za sebou psychologické vzdělání.

Co o koučování se mnou říkají klienti?

Lenka Kotrbatá, osobní reference

"S Nikčou jsem absolvovala výcvik v koučování a ráda bych jí doporučila jako skvělou somatickou koučku. Zaměřuje se velmi citlivě na klienta a jeho neverbální projevy. Navozuje tak velmi přátelskou atmosféru a pocit bezpečí v rámci celého procesu. Pečlivě prochází jednotlivé fáze a sezení završí pozitivním pobídnutím k akci na práci mezi setkáními."

Julia Charčenko, somatická koučka, manželka, duchovní bytost 

"Niki vzbuzuje důvěru a klid a zároveň se vás nenechá rozpliznout, je velice organizovaná, pomáhá jednoduše najít jasnost, udržet linku a fokus na cíl. Tím pomáhá rychle a efektivně dosahovat stanovených cílů. Je to v základu velice pozitivní, empatická bytost, se vzácnou citlivostí pro smysl."

Simona Vorlíčková, studentka FF UK

"Během koučování jsem nejvíce ocenila milý a přátelský přístup, zajímavě položené otázky, které mě donutily formulovat nahlas myšlenky, ze kterých budu čerpat v budoucnu. Při každé schůzce jsem se cítila příjemně a Nikola mi vždy dodala motivaci k práci."

Gabriela Gańczarczyk, osobní reference

"Nikola je velmi pozorná, dost dobře dokáže číst nejen to, co bylo vyslovené, ale hlavně to, co nezaznělo. Umí kolem sebe vytvořit atmosféru bezpečí. Její kvalitou je schopnost dobře se napojit na tempo klienta a jít po jeho cestě spolu s ním. Přitom vnímá a reflektuje to, co se během společné cesty odehrává. Mě osobně se na ni velmi líbil její vnitřní klid, který z ní doslova vyzařuje. Může výrazně napomoci lidem, se kterými pracuje se zastavit a podívat do svého nitra a zapátrat po tom, co opravdu mají v sobě a čeho opravdu chtějí dosáhnout."

Nejste si jistí, jestli je koučování se mnou právě pro Vás?
Rozhodněte se po úvodním setkání - je zdarma. 

Kontakt

Nikola Kročková


Rezervace koučování

Praha

Online kdekoliv

QR platba

723 887 745


 Facebook

Užitečné odkazy

ICF = International Coach Federation

Nabídka

Upozornění: všechny služby probíhají v současné době online