Omlouváme se za komplikace - velká část webu (Přípravné kurzy, Workshopy) je ve výstavbě


Workshopy pro Vás
Aktuální workshopy


Kurzy a workshopy

na míru

jsme otevřeni i další účasti na projektech s příbuznou tématikou pro Vaše studenty, kolegy nebo známé. Zajistíme kurz organizačně i odborně.


Co je náplní workshopů?

Na workshopech se společně podíváme na nejrůznější témata z psychologie a osobního rozvoje. Vždy se dozvíte základní informace o tématu a zároveň si odnesete i praktické tipy. Zážitkové workshopy jsou kratší, zároveň intenzivnější půl den s fokusem na jednu dovednost. Ucelené kurzy jsou zpravidla celodenní a dovolují tak zájemcům proniknout hlouběji do tématu. Naším přesvědčením je, že psychologie není jen nástrojem odborníků, ale některé poznatky může využívat každý z Vás. Sami můžete pečovat o svou duši a využívat přirozené zdroje opory ve svém okolí - s pomocí poznatků a dovedností, které si odnesete z našich setkání.


Pro koho jsou workshopy vhodné?

Přihlásit se může kdokoliv se zájmem o téma, bez ohledu na předešlé znalosti nebo zkušenosti. Workshopy jsou určeny zpravidla pro úplné začátečníky a zájemce z řad veřejnosti. Uvítáme ale i účastníky znalé problematiky, kteří si chtějí rozšířit obzory nebo jen vidět, jak to dělá někdo jiný.


Co o workshopech říkají účastníci?

První titulek

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit.

Druhý titulek

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque.

Psychologie pro Vás - Kurzy, Koučování, Home, Kontakt

Facebook

Instagram

Psychologie pro Vás - Nikola Kročková

info@psychologieprovas.net

+ 420 723 887 745