O projektu

Psychologie je rozmanitou a často skloňovanou oblastí lidského poznání. Psychologie pro Vás funguje jako zastřešující doména pro činnosti z oblasti vzdělávání v tomto oboru a především komplexní přípravu studentů na přijímací zkoušky z psychologie. Na začátku bylo jen několik konzultací a od roku 2017 oficiálně nabízí přednášky a přípravné kurzy. Projekt cílí na sdílení znalostí a zkušeností mezi zájemci i profesionály v oboru a podněcování i získávání inspirace pro další spolupráci s Vámi.

Na své si zde přijdete nejen vy, kteří se v psychologické problematice sami pohybujete, ale především ti z vás, kteří o tomto oboru slyšeli jen vzdáleně. Porozhlédněte se po Vašich možnostech v sekci Nabídka nejprve sami, nebo mě kontaktujte a domluvme si nezávaznou schůzku. Věřím, že případná spolupráce pro Vás bude obohacením a přínosem.

Nikola Kročková

Zakladatelka PPV a lektorka pražských přípravných kurzů

Studuji obor psychologie na FF UK. Mám za sebou řadu vzdělávání v oblasti psychologie a pedagogiky. Pracuji jako koordinátorka Employee Assistance Programu a krizová interventka. Jsem frekventantkou výcviku v koučování. Působila jsem v rámci nejrůznějších stáží např. při Oddělení klinické psychologie FN Motol nebo v Tudy-tam vzdělávání.

Kontakt: info@psychologieprovas.net, 723 887 745

Daniela Zierisová

Lektorka přípravných kurzů v Pardubicích

Studuji 3. ročník psychologie na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. Od října 2019 jsem lektorkou přípravných kurzů na přijímací zkoušky psychologie v Pardubicích.

Pracuji jako učitelka v soukromé mateřské školce, která funguje v konceptu Step by Step. Absolvovala jsem stáž na AD centru v Národním ústavu duševního zdraví a v současné době stážuji v dětské klinické praxi.

Kontakt: info@psychologieprovas.net, 724 281 377

Adéla Mládková

Martin Pocar

Praha a Pardubice

+ 420 723 887 745

info@psychologieprovas.net

Psychologie pro Vás

Nikola Kročková

IČO: 04847873
Bankovní spojení: 231472507/0600