Přípravný kurz VŠ  Psychologie

Únor - duben 2021

Skupinový kurz

Max. 10 účastníků

Online formou

60 vyučovacích hodin

Každý čtvrtek 16-20h

4.2. - 22.4.2021

  • Skupina Vám pomůže zůstat motivovaní a na přípravu nebudete sami. Takto malá skupina nám stále umožňuje zachovat individuální přístup.
  • I přestože teď musíme dělat kurzy online využíváme interaktivní nástroje a častější pauzy, aby byla pro vás byla setkání příjemná.
  • Během tří měsíců intenzivní přípravy si osvojíte všechny potřebné základy psychologie.

Co je náplní přípravného kurzu?

Přípravné kurzy u nás znamenají komplexní přípravu na náročné přijímací zkoušky. Nejprve Vám předáme naše zkušenosti s podobou přijímacích zkoušek a poté se společně se zaměříme nejen na znalosti z psychologie, ale i dovednosti potřebné k úspěšnému složení přijímacího řízení. V průběhu kurzu píšeme testy, abyste si osvojili co nejvíce vědomostí a hned měli zpětnou vazbu. Kurz zakončíme přijímacími zkouškami nanečisto včetně simulace ústního pohovoru a získáním certifikátu.

Náplň přípravných kurzů: přijímací zkouška a příprava, psychologie jako věda, dějiny psychologie, přístupy v psychologii, obecná psychologie, psychologie osobnosti, sociální psychologie, vývojová psychologie, psychopatologie, aplikovaná psychologie, metodologie, přijímací zkoušky nanečisto


Proč absolvovat přípravný kurz právě u nás?

Svěží přístup

Jsme tým mladých lektorů, kteří jsou většinou ještě sami studenti psychologie. Předáme vám nejen znalosti ale i konkrétní tipy k přijetí na psychologii a studiu.

Individuální přístup

Nejenže nabízíme plně individuální kurzy, ale i v rámci skupinových kurzů chceme slyšet, jaké jsou vaše cíle a poznat vaše silné stránky. Jsme také jediní, kdo samostatně nabízí přijímací zkoušky nanečisto.

Úspěšnost našich studentů

Procento přijatých uchazečů na obor psychologie se pohybuje okolo 6%. Naši studenti mají úspěšnost 60% a jsou tedy desetinásobně úspěšnější, než průměrný uchazeč.


Kapacita: 3/10 obsazeno

Cena 8499 Kč

Sleva 500 Kč, pokud přivedete kamaráda

Vyplňte přihlášku níže:

Facebook

Instagram

Psychologie pro Vás - Nikola Kročková

kurzy@psychologieprovas.net

+ 420 723 887 745