Workshopy pro veřejnost


.Co Vám můžeme nabídnout?

Neradím... naslouchám.

Vyzkoušejte si testy a pohovor dle aktuálních požadavků vysokých škol. Jsme jediní, kdo přijímačky nanečisto samostatně nabízí.

  • Online
  • 10. a 17.4.2021, od 10 do 14h

0/12 obsazeno
849 Kč

Ranní rozcvička pro psychiku

Tipy jak se připravit na náročné přijímací zkoušky od našich lektorů, kteří nejenže sami studují psychologii, ale každoročně pomáhají zájemcům jako jste vy uspět!

  • Online
  • Říjen 2021, datum bude upřesněno

Zdarma

Nebuď balónek!

Výuka psychologie a dovednosti potřebné pro přijímací zkoušky na VŠ obor psychologie.

  • Osobně v Praze, Pardubicích nebo online
  • Listopad 2021 - duben 2022


Co je náplní workshopů?

Na workshopech se společně podíváme na nejrůznější témata z psychologie a osobního rozvoje. Vždy se dozvíte základní informace o tématu a zároveň si odnesete i praktické tipy. Zážitkové workshopy jsou kratší, zároveň intenzivnější půl den s fokusem na jednu dovednost. Ucelené workshopy jsou zpravidla víkendové a dovolují tak zájemcům proniknout hlouběji do tématu a naučit se víc. Naším přesvědčením je, že psychologie není jen nástrojem odborníků, ale některé poznatky může využívat každý z Vás. Sami můžete pečovat o svou duši a využívat přirozené zdroje opory ve svém okolí - s pomocí poznatků a dovedností, které si odnesete z našich setkání.


Pro koho jsou workshopy vhodné?

Přihlásit se může kdokoliv se zájmem o téma, bez ohledu na předešlé znalosti nebo zkušenosti. Workshopy jsou určeny zpravidla pro úplné začátečníky a zájemce z řad veřejnosti. Uvítáme ale i účastníky znalé problematiky, kteří si chtějí rozšířit obzory nebo jen vidět, jak to dělá někdo jiný. 

Proč absolvovat workshop právě u nás?

Jsme tým mladých lektorů, kteří jsou většinou ještě sami studenti psychologie. Předáme vám nejen znalosti ale i konkrétní tipy k přijetí na psychologii a studiu. 

Nabízíme Vám individuální přístup. Nejenže nabízíme plně individuální kurzy, ale i v rámci skupinových kurzů chceme slyšet, jaké jsou vaše cíle a poznat vaše silné stránky. 

Procento přijatých uchazečů na obor psychologie se pohybuje okolo 6%. Naši studenti mají úspěšnost 60% a jsou tedy desetinásobně úspěšnější, než průměrný uchazeč. 


Co o workshopech říkají účastníci?

"Sama jsem si už podobné informace pokoušela vyhledávat, ale nakonec jsem z toho všeho skončila taková zmatená. Slyšela jsem přesně to, co jsem potřebovala. Krásně a srozumitelně vysvětleno."

Webinář Jak se dostat na psychologii říjen 2020

"Moje lektorka byla moc milá a motivovala mě do hlubšího studia i ve volném čase, stejně jako mi dala typy na přednášky a praxe, kterých jsem poté ráda využila."

Individuální přípravný kurz 2019/2020

"Celkově mě znalostmi z psychologie přípravný kurz obohatil a bez něj bych určitě během přijímaček nenasbírala tolik bodů."

Skupinový přípravný kurz 2019/2020

"Vše mi vyhovovalo, zpětná vazba k mému portfoliu a taky otázky, protože díky nim vím, na co se mám ještě zaměřit."

Přijímací zkoušky nanečisto duben 2020

"Jsem maximálně spokojena, nenapadá mě nic, co bych potřebovala jinak. Kurz všem zájemcům doporučuji." 

Skupinový přípravný kurz 2018/2019

Chcete se s námi naučit něco nového?
Vyplňte přihlášku, ozveme se Vám.

Kontakt

Nikola Kročková

Rezervace kurzů a termínů

Praha, Pardubice

Online kdekoliv

QR platba

723 887 745

 Facebook

Nabídka

Upozornění: všechny služby probíhají v současné době online